chwilowki

Programy edukacyjne

TORNISTRY SZKOLNE

Jedną z najważniejszych kwestii w pierwszych latach uczęszczania do szkoły dziecka jest dobrze dobrany plecak czy tornister. Zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitar­nego, waga tornistra nie powinna przekraczać 10–15 % masy ciała dziecka. Problem przeciążonych plecaków w największym stopniu dotyka najmłodszych dzieci.

Czytaj więcej...

Kampania „Melanż. Oczekiwania vs. rzeczywistość”

„Melanż. Oczekiwania vs. rzeczywistość” to ogólnopolska kampania realizowana przez Główny Inspektorat Sanitarny w ramach Projektu „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych”. Adresatami są: młodzież (głównie w wieku 15-19 lat), rodzice, nauczyciele i pedagodzy.Głównym celem kampanii jest zwrócenie uwagi na negatywne skutki korzystania z używek.

Czytaj więcej...

„Kleszczowe Zapalenie Mózgu - Szczepimy! Zapobiegamy!”

„Kleszczowe Zapalenie Mózgu - Szczepimy! Zapobiegamy!” – ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna

   Celem kampanii jest konieczność podniesienia świadomości społeczeństwa na temat profilaktyki i ochrony przed chorobami wywoływanymi przez kleszcze, ze szczególnym uwzględnieniem kleszczowego zapalenia mózgu (KZM).

Czytaj więcej...

Kanały informacji

feed-image Źródło RSS

Kontakt

Punkt informacyjny:
tel. (+48 22) 25 00 115
fax (+48 14) 621 75 43
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

> więcej

2023  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tarnowie